تعرفه کارشناسی خودرو

  هزینه های ذکر شده در ذیل هزینه  کارشناسی تخصصی فنی و بدنه خودرو با دیاگ های اصلی کمپانی های سازنده هرخودرو میباشد 

  در صورت درخواست شما عزیزان چنانچه کارشناسی بدنه و یا فنی جداگانه انجام شود هزینه کارشناسی طبق کار انجام شده محاسبه میشود و از هزینه کارشناسی کامل کسر میگردد.

   

   خودرو های 100میلیون الی 300 میلیون تومان 600,000 هزار تومان  
   خودرو های 300 میلیون الی 500 میلیون تومان 700,000 هزار تومان  
   خودرو های 500 میلیون الی 800 میلیون تومان 800,000 هزار تومان  
   خودرو های 800 میلیون الی 1.200 میلیون تومان 900,000 هزار تومان  

   

   

  خودروهای بنز و بی ام و و پورشه و لکسوس و ... نسبت به مدل و سال ساخت و آپشن خودرو

  از ۱/۲۰۰/۰۰۰ تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان محاسبه میگردد.

   

  قیمت کارشناسی خودرو

  بدون اغراق کارشناسی خودرو می‌تواند مهمترین کاری باشد که افراد برایخرید و یا فروش خودروی خود باید به این کار توجه بسیار خاصی نشان دهند و به همین خاطر قیمت کارشناسی خودرو همیشه از جمله بحث های بسیار خاص بین افراد برای برای عملیات خرید و فروش خودرو محسوب می شود.

   چرا که باید توجه داشته باشید که شما با توجه به خودروهای صفر و خودروهای کارکرده همیشه باید تفاوت خاصی را برای کارشناسی آن در نظر داشته باشید. به این صورت که به واسطه نوسانات خاص بازار قیمت کارشناسی نمی‌تواند قیمت ثابتی نیز باشد و اینگونه به حساب آید که قیمت کارشناسی همیشه در یک حول و محور خاص می چرخد. عمدتا ساختار خاص بدنه خودرو، مشخصات فنی انواع مختلف و گوناگون خودرو درکنار کابین داخل خودرو را به همراه رنگ بدنه و ساختار موتور و گیربکس و قطعات دیگر در نظر بگیریم صددرصد قیمت کارشناسی میتواند قیمتی بسیار استاندارد به شمار آید.

  کارشناسی خودرو

  تمام مواردی که گفته شد جزء موارد خاص و البته کلیدی است که اصولا در کارشناسی به آن پرداخته می‌شود و باید به این نکته مهم و ضروری توجه داشته باشید که قیمت کارشناسی خودرو صددرصد میتواند برای هر دو طرف یعنی خریدار و فروشنده قیمتی استاندارد و موجه باشد.

  اهمیت تخصص کارشناس خودرو

  کارشناسی خودرو بدون شک از جمله کارهای بسیار تخصصی است که بدون شک افراد باید به آن توجه ویژه و بالایی داشته باشند؛ چرا که برای بررسی قطعاتی که تعویض شده است و تست قطعات تعمیری حتی، یک کارشناس باید کارشناسی و بررسی موارد را به نحو احسن به پایان رساند.توجه داشته باشید که صددرصد کارشناس برای خدمات خود از تجهیزات استاندارد و کاملا به روز استفاده می کند تا بتواند کیفیت و استاندارد کارشناسی خود را بالا ببرد.البته با توجه به مهارت و تخصص یک کارشناس قیمت ها ممکن است متفاوت باشد اما در حالت کلی قیمت کارشناس صددرصد به صرفه تر و معقولانه تر می باشد که نباید به این نکته بی توجه بود.

  توصیه ما به شما این است که باید سعی کنید همیشه کارشناسی خودرو خود را به فردی واگذار کنید که مهارت و تجربه بسیار بالایی در این زمینه داشته باشد و اصولا اگر کارشناس در محل انجام شود شما با خیال آسوده تری میتوانید به کارشناسی اعتماد کنید.

  قیمت کارشناسی خودرو را به این جهت بسیار مهم عنوان میکنند که افراد قادر باشند به شکلی استاندارد و اصولی به خرید و فروش خودروی خود بپردازند. هر خودرویی از لحاظ فنی و ظاهری به بررسی خاصی نیاز دارد که کارشناس خودرو با تخصص و مهارت خود  به بررسی می پردازد و اصولا کارشناس خودرو فردی است که با آموزش های لازمی که دیده است و همچنین شرکت در دوره‌های گوناگون توانسته به یک تخصص خاص در این زمینه دست یابد.

  کارشناسی خودرو

  تجهیزات لازم برای کارشناسی خودرو

  بدین ترتیب شایسته است به این نکته توجه داشته باشید که امروزه کارشناسی خود را از جمله شغل هایی است که بازار کار بسیار فوق‌العاده و گرمی دارد. اما در این بین قیمتی که هر کارشناس برای بررسی و کارشناسی خود در نظر می گیرد به واسطه مهارت و تخصص وی اعلام می شود و بهتر است بدانید که برای خرید و فروش خودرو کارشناس خودرو صددرصد باید سلامت خودروی شما را مورد بررسی قراردهد.تا شما بتوانید قیمت مناسبی را برای خرید و یا فروش خودروی خود در نظر بگیرید.

   نکته مهم در مورد کارشناسی خودرو این است که این فرد به راحتی می‌تواند با تجهیزاتی که در اختیار دارد به شکلی خاص به بررسی قطعات بپردازند و این چنین بهترین قیمت را برای خرید و فروش بیان کند. همچنین در پایان کارشناسی یک برگه خاص برای کترشناسی خودرو به شما تحویل داده می شود که تمام موارد کارشناسی شده بر روی آن درج شده است.

  توجه به کارشناسی خودرو برای خرید و فروش خودرو

   متاسفانه برخی از افراد به واسطه عدم آگاهی قبل از خرید و فروش خودروی خود به کارشناس خودرو مراجعه نمی کنند و متحمل هزینه‌ها و خسارات های بالایی می شوند و به همین خاطر است که امروزه  قیمت کارشناسی خود را نسبت به ارزش خودرو بسیار کاری اصولی و معقولانه در نظر میگیرند.

  چرا که کارشناس خودرو به راحتی می‌تواند سلامت خودرو را تایید کرده و قیمت مناسبی را عنوان کند که صددرصد قیمت می‌تواند یک قیمت کاملا اصولی به حساب آید و توجه داشته باشید که برای قیمت کارشناسی خودرو اصولا کارشناس تمام مشخصات فنی مانند: موتور، جلوبندی و گیربکس را مورد بررسی و کارشناسی قرار می دهد و به همین خاطر، باید با با حساسیت ویژه‌ای کار خود را به پایان برساند.

  هر چه مهارت و تخصص کارشناس در این زمینه بیشتر باشد بدون شک کیفیت کارشناسی او به مراتب بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید که تشخیص رنگ خودرو نیز از جمله کارهایی است که کارشناس باید به خوبی به آن توجه نماید و اصولا یک کارشناس با تجربه به راحتی می‌تواند به تشخیص رنگ خودرو بپردازد؛ چرا که امروزه صافکاران عزیز با مهارت، تخصص و البته تکنیک های خاصی که به خوبی به آن وارد هستند به نحوی رنگ خودرو را تغییر می دهند که به سختی می توان آن را تشخصی داد.

  به همین خاطر در این قسمت اصولا کارشناس خودرو به واسطه تبحر، مهارت و فوت و فنی که فرا گرفته است قادر است رنگ خودرو را به راحتی تشخیص دهد و در اینجا صددرصد قیمت کارشناسی به نفع افراد خواهد بود.

  کارشناسی خودرو

  کلام آخر

  به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای خرید خودرو و یا حتی فروش آن اصولا قیمت کارشناسی خودرو می‌تواند قیمت کاملا منصفانه و کاملا اصولی باشد؛ چرا که کارشناس به واسطه بررسی تمام جوانب کار قیمت کاملا منصفانه ای را وابسته به ارزش خودرو  بیان میکند و اصولا افرادی که به قیمت کارشناسی خودرو توجهی ندارند نمی توانند بابت خرید و فروش خودروی خود رضایتی داشته باشند.

  به این جهت است که با توجه به قیمت کارشناسی می‌توانید خودرو خود را دقیقا با همان ارزش واقعی فروخته و یا خریداری کنید و به همین دلیل است، که قیمت انواع کارشناسی های خودرو را بسیاری از افراد معیاری برای خرید و فروش خودرو در نظر می گیرند؛ چرا که این چنین بازدهی بیشتری نسبت به خرید و فروش خود خواهند داشت

  zaya

   

  کارشناسی رسمی قیمت گذاری خودرو ، خرید و فروش خودرو دست دوم ، فروش آنلاین خودرو ، قیمت خودرو کار کرده ، قیمت کارشناسی خودرو سمند ،

  درباره حامی خودرو

  کارشناسی خودرو حامی، با هدف برآوردن نیازهای مشاوره‌ای مورد نیاز شما دارندگان خودرو در ابتدای سال 1383 راه‌اندازی گردید. هدف نهایی این مجموعه ارائه تمامی خدمات کارشناسی خودرو، با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان می باشد. تنها دارنده ی مجوز کارشناسی خودرو و مشاور عالی تصادفات در تهران با مدیریت کارشناس رسمی دادگستری.

  از زمانی که هر شهروند ایرانی نسبت به خرید خودرو تصمیم گیری نماید، تا زمانی که تصمیم به فروش خودروی خود داشته باشد در تمامی مراحل کارشناسی خودرو حامی به عنوان مشاور در کنار او خواهد بود. کارشناسی خودرو حامی با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از به روزترین تجهیزات تمامی مراحل را با حداکثر کیفیت برای هر یک از شما عزیزان انجام خواهد داد.

  تماس باما

  ساعت کاری : 9 الی 21

  تلفن همراه : 09128858785

  تلفن تماس : 02122785290

  ایمیل : info@hamicar.net

  آدرس : تهران قیطریه بلوار اندرزگو پلاک 72

   

  Please publish modules in offcanvas position.

  تماس با ما